Silver Woods

Розроба сайтів

Сайт з лаконічним дизайном, простою структурою і невеликою кількістю сторінок. Найкраще рішення для інформативної презентації компанії з ціллю підвищення лояльності та створення сильного іміджу бренду.

Може служити як платформа для спілкування і збору відгуків та оцінок компанії аудиторією.

 – структурно простий односторінковий сайт з яскравим дизайном, що зазвичай націлений на продаж конкретного продукту (або просування компанії). Має широкі функціональні можливості, тому підходить для будь-яких ніш.

Один з найбільш доступних і ефективних видів веб-ресурсів, що дозволяє швидко запустити продажі товарів та послуг в інтернеті.

це сайт, який є онлайн-вітриною компанії. Основна ціль сайту: привернення уваги аудиторії до продукції. Структура і функціональні можливості веб-каталогу схожі з інтернет-магазином, різниця між двома видами сайтів в тому, що каталог не передбачає можливості онлайн-покупки товару.

Просте управління контентом каталогу здійснюється завдяки налаштуванню зручної CMS під потреби клієнта.

це онлайн платформа з унікальним дизайном і функціональними можливостями, що дозволяють продавати необмежену кількість товарів в режимі 24/7. 

 це ресурс, який відіграє роль «віртуального філіалу» компанії. Виконаний в унікальному корпоративному стилі, такий сайт в залежності від виду і масштабу бізнесу, може мати різноманітну структуру і функціонал. Наприклад, розділи для партнерів, інвесторів, інформацію для клієнтів, можливість створення й авторизації аккаунтів в системі сайту для співробітників компанії тощо.

Графічний дизайн

Ми розробляємо індивідуальний дизайн візитних карток для кожного клієнта. Особиста візитка чи корпоративна –  кожна її деталь буде нести певний зміст, відповідати вашому стилю та справляти саме те враження на клієнта чи партнера, що вам потрібно.

Логотип – це те, що має розповідати про вас з першого погляду. Хтось приховує в них глибокий зміст, комусь потрібна просто гарна картинка і тому ми зробимо його таким, який сподобаєтсья саме вам і розповість іним вашу історію.

Банери – основа реклами і внтернеті, але це ще не все. Також ми робимо афіші, промо фото та ілюстрації.

Підтримка та адміністрування

Сайт – складний механізм, який потребує чіткого налаштування та підтримки актуального стану всіх його механізмів. Ми забезпечуємо резервне копіювання даних, захист від хакерських атак та спаму.

Гарний сайт це добре, але щоб його побачили не тілкьи ми з вами – треба щоб його можна було легко знати за допомогою пошукових систем, таких як Google, Yandex та багато інших. Забезпеченні таких можливостей і називається SEO.

Якщо вам цікаво наскільки ефективно працює ваш сайт: хто, звідки і як часто на нього заходить – вам потрібен ми проведемо вам аудит.

Будь який промо пост, банер, чи сторінка товару потребує якісно написаного тексту, адже саме від нього залежить позицію в пошукових системах і ефективність рекламного засобу та рентабельність витрачених на них коштів. Ми готові забезпечити вам відмінні тексти, які бде приємно читати не тілкьи вам але і пошуковим роботам.